Eşya Paketleme

Evden eve taşımacılık sektörü geliştiğinden bu yana eşyaların nasıl paketlenerek taşınması gerektiği ile ilgili de fikirler ortaya atılmış ve nakliyat firmaları çoğunlukla benzer çözümler ortaya atarak şirket içindeki çalışmalarını bu yönde sürdürmüşlerdir. Eşya paketleme, evden eve nakliyatın olmazsa olmaz aşamalarından biridir. Eşya türlerine göre farklı ambalajların kullanılması gerektiği detayı çok önemli bir detay ve çoğu firma tarafından ne yazık ki tam olarak uygulanmamaktadır. Bizler Ehil evden eve nakliyat ekibi olarak çalışma öncesi evinize gelerek eşyalarınızı cinsi ve kırılganlık yapısına göre tasnif edip ambalajlama programını başlatıyoruz.

Balıkesir eşya paketleme hizmetini bir yerden başka bir yere taşınmasını istediğiniz eşyalarınız için talep edebileceğiniz gibi. Uzunca bir süre kullanmayacağınız eşyalarınız için de isteyebilirsiniz. Örneğin yurt dışına çıkmanız ve belki uzunca bir süre orada yaşamanız gerekiyor olabilir bu ve buna benzer durumlarda bizden yardım talep ederek tekrar geri dönüş tarihinize kadar eşyalarınızın ambalaj içinde güvenle sizi beklemesini sağlayabilirsiniz.

Personelimiz özellikle nakliyat işlemi öncesi evinize gelerek yaptığı fizibilite çalışmasının ardından eşyalarınızın genel durumu ile ilgili ilk gözlemi yaptıktan sonra taşınması diğer eşyalara göre daha çok risk arz eden eşyalarınızın paketleme işlemini çok daha titiz bir şekilde yapmaktadır. Genelini mutfak eşyalarının oluşturduğu bu eşyalar kırılganlık ve içerdiği madde göz önünde bulunarak özel ambalajlar ile paketlendikten sonra taşıma işlemi için karton kutulara yerleştirilir. Eşya paketleme işlemi yatak odası mobilyalarınız demonte hale getirilip taşınabilecek hacimlere ulaştığında teknik ekibimiz tarafından mobilyalara özel geliştirilmiş ambalajlar ile başlatılmaktadır.

Ehil evden eve nakliyat firmamız çatısı altında paketlenen eşyalarınız gideceği yere güvenle deforme olmadan ulaştırılır. Çizilme, kirlenme, ıslanma ve küçük darbeler sonucu oluşabilecek problemlerin en aza indirilmesi iyi bir eşya paketleme ile mümkün olmaktadır. Tecrübesiz kişilerce yapılan paketleme işlemi eşyalarınızın yıpranmasına neden olacaktır.

Balıkesir eşya paketleme çözümleri için firmamızdan alanında uzman teknik personelimiz yardımı ile profesyonel destek almak ve sorunsuz nakliyatın tadını çıkarmak için iletişim bölümündeki numaralar ve e-posta aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.