Sigortalı Nakliyat

Günümüzde evden eve nakliyat işlemleri gayet dikkatli ve profesyonel bir şekilde yapılmaya başlandı ancak dış etkenlere bağlı olarak gelişebilecek olumsuzluklara karşı yine de taşıma anında sigortalama işleminin yapılması gerekiyor. Sigortalı nakliyat programı ile güvence altına alınan eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni yaşam alanınıza transfer edilmesi amaçlanıyor. Pek çok firma sigorta maliyetlerinin anlaşma sağlandıktan sonra müşteri tarafından karşılanmasını talep ederek müşteri memnuniyeti ilkesinden uzak bir tutum sergiliyor, firmamızda böyle bir durum asla söz konusu değildir.

Balıkesir sigortalı nakliyat programı dâhilinde verilen hizmetimizin detayına girecek olursak, bahse konu sigorta teminatı yükleme ve boşaltım aşamasında sadece sıfır eşyalarınızı kapsarken yol güzergâhında oluşabilecek herhangi bir kaza sonrasında meydana gelen eşya hasarı için diğer eşyalarınızın teminatı anlamına gelmektedir.

Her biri kendi alanında uzman teknik ve nakliye ekibimiz eşyalarınızı taşınabilecek hacimler haline getirdikten sonra özel ambalaj ile kırılma, çizilme ve kirlenme gibi deformasyonlara karşı paketlemektedir. Firmamız kapsamında alınan bu güvenlik önlemini sigortalı nakliyat programı ile perçinleyerek siz değerli müşterilerimizi ekstra teminat altına alıyoruz.  Böylece aklınız asla eşyalarınızda kalmıyor ve güven içinde eşya nakil işleminiz tecrübeli personellerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

Ehil evden eve nakliyat firmamız kurulduğu ilk günden bu yana kalite ve güveni aynı çatı altında sunmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat seçeneği ile eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Müşteri memnuniyeti kapsamında yaptığımız tüm işler ve verdiğimiz hizmetlerden sizlerden tam puan aldık ve almaya devam ediyoruz. Gücümüzü iş teslimatı sonrası gülen yüzünüzden alarak geleceğe güvenle bakıyoruz.

Evden eve nakliyat konusunda yeterli teknik ekip ve teknolojinin son harikası olan ekipmanlarımızla daima beklenenin üzerinde verdiğimiz hizmetimizden yararlanmak için web sitemizin iletişim bölümündeki numaralar veya e-mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Ehil evden eve nakliyat ekibi olarak gerek Burhaniye sigortalı nakliyat gerekse diğer hizmet çözümlerimizde sizlere kaliteyi en uygun fiyatlara sunmak için buradayız. Bizden eşya nakil işlemi için profesyonel yardım almak istiyor ve bu ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız hemen telefon numaralarımızdan firmamıza ulaşmanızı öneriyoruz.