Ücretsiz Ekspertiz

İyi bir nakliye firması hem kendi hem de müşteri haklarını korumak için ücretsiz ekspertiz yani danışmanlık hizmeti vermelidir. Ehil evden eve nakliyat firmamız, bir evin tüm eşyalarının nakli veya diğer nakil işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi ve müşteri hakkı ve firma hakkının korunması amacı ile bu hizmeti ücretsiz olarak vermektedir.

Balıkesir ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan firmamız bu hizmet sayesinde eşya nakliyatı öncesi müşterilerimizin tüm sorularına cevap verilerek akıllarındaki soru işareti giderilmeye çalışılmaktadır. Nakliyat işleminin tüm aşamaları kâğıt üzerinde siz değerli müşterilerimize anlatılarak nakliyat işlemi sırasında yaşanabilecek aksaklıklar minimuma indirilmektedir.

İyi ve dikkatli bir şekilde hazırlanmış ekspertiz raporu taşınması planlanan eşyaların cinsi, adeti, hangi ambalajların ve personelin bu işlemde kullanılması gerektiğine kadar detaylı bilgiler içerir. Firmamız çatısı altında verilen ücretsiz ekspertiz hizmeti ile çok daha güvenli ve pratik bir şekilde eşya nakil işleminiz gerçekleşecek.

Eksperlerimizin sigortalı nakliyat seçeneği talep eden müşterilerimiz için sigorta ve firmamız arasındaki bağlantıyı kurup takip ettiğini de bilmenizi isteriz. Firma eksperimiz iyi bir rapor hazırlamak için eşyalarınızın ağırlığı, bu eşyaların miktarı, türü gibi özellikleri tespit ederek bu eşyaların taşınma sürecinde ihtiyaç duyulacak olan paketleme ve ambalaj malzemelerini, aracın durumu ve hareket edeceği yol güzergâhını, Ehil evden eve eve nakliyat aşamasında görev alacak personel sayısını, bu personelin eşya tiplerine göre hangi alanda uzman olduğu gibi çeşitli bilgiler ışığında hareket eder. Sonuç olarak eksperimiz tüm taşınma planını raporlayarak müşterilerimize eşya nakil işlemi öncesi detaylı bilgi vererek olası problemleri minimuma indirmeyi amaçlar.

Balıkesir ücretsiz ekspertiz işlemini mutlaka her nakil işlemi öncesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Sağlıklı bir eşya nakli için profesyonel ücretsiz ekspertiz işlemi şarttır. Karapürçek evden eve nakliyat firmamız çatısında alacağınız ücretsiz ekspertiz işlemi sayesinde tüm taşınma planı ve iş teslimi saatini yaklaşık olarak öğrenebilecek planlarınızı bu doğrultuda yapabileceksiniz. İletişim bölümündeki numaralar veya e-posta yardımı ile bize ulaşarak kurumsal nakliye hizmetimizden faydalanın.